Fakta

ZONTA VEJLE´S BESTYRELSE

Formand: Karen Bredgaard Lassen – karenbredgaard.lassen@legoland.dk
Sekretær: Ella Porskær – eporskaer@gmail.com
Kasserer: Sonja Larsen – sonja@larsen.mail.dk
Menigt medlem/WEBmaster: Else Bang – else@elsebang.dk
Menigt medlem: Anna Marie Dahl – anmda@vejle.dk

 

ZONTA VEJLE´S AKTIVITETSUDVALG

Anne Birgitte Rasmussen –  birgitter@apoteket.dk
Else Marie Madsen – emrm@mail.tele.dk
Ilse Hovgaard – ilsehovgaard@gmail.com
Jette Damsted Olsen – jette.damsted@gmail.com

 

ZONTA VEJLE´S MEDLEMSUDVALG

Sonja Larsen – sonja@larsen.mail.dk
Karen Bredgaard Lassen – karen.lassen@legoland.dk
Lisbeth Deleuran- Lisbeth.deleuran@youmail.dk
Ellen Bjerre – ellenbjerre@bjerresminde.dk
Lone Gerskov Winther – hclfarm@post.tele.dk

Klubbens medlemmer:

Anne Birgitte Rasmussen, Apoteker
Anna Marie Dahl, centerleder
Birthe Ømark, oversætter og underviser
Ella Porskær Grønkjær, konsulent
Ellen Bjerre,  Hønseproducent
Else Bang , Konsulent
Else Marie Riis Madsen, Afdelingsleder
Helle Dahl,  Tandlæge
Hjørdis Reher, Psykoterapeut
Ilse Hovgaard,  Ergonomisk konsulent
Jette Olsen, Administrationschef
Karen Bredgaard Lassen, Hotelchef
Kirsten L. Sørensen, Institutionsleder
Lena Frost, Psykoterapeut og kunstner
Lisbeth Deleuran, Peronalekonsulent
Lisbeth Geisler, Sprogkonsulent
Liselotte Djurhuus, Adjunk
Lone Gerskov Winther, Gårdejer
Nina Damsgaard , Museumsleder
Sonja Larsen, Direktør
Susanne Bach Bager, tidligere Oberst
Susanne Thastum Gaarde, prosuktionsdirektør
Trine Siig, Managing director
Trine Pallesen, Tegnsprogs tolkning og undervisning
Ulla Holm, Direktionssekretær