Fakta

ZONTA VEJLE´S BESTYRELSE

Formand: Karen Bredgaard Lassen – karenbredgaard.lassen@legoland.dk
Næstformand: Susanne Bach Bager – susannebachbager@hotmail.com
Sekretær: Ella Porskær – eporskaer@gmail.com
Kasserer: Sonja Larsen – sonja@larsen.mail.dk
Menigt medlem: Liselotte Djurhuus – aldj@ucl.dk
Menigt medlem: Ulla Holm – ulla.holm@lego.com
Menigt medlem: Anna Marie Dahl – anmda2902@gmail.com

 

ZONTA VEJLE´S AKTIVITETSUDVALG

Anne Birgitte Rasmussen –  birgitter@apoteket.dk
Else Marie Madsen – emrm@mail.tele.dk
Ilse Hovgaard – ilsehovgaard@gmail.com
Jette Damsted Olsen – jette.damsted@gmail.com
Susanne Bach Bager – susannebachbager@hotmail.com

 

ZONTA VEJLE´S MEDLEMSUDVALG

Ellen Bjerre – ellenbjerre@bjerresminde.dk
Karen Bredgaard Lassen – karen.lassen@legoland.dk
Lisbeth Deleuran – lisbeth.deleuran@youmail.dk
Lone Gerskov Winther – hclfarm@post.tele.dk
Sonja Larsen – sonja@larsen.mail.dk

 

KLUBBENS MEDLEMMER

Anne Birgitte Rasmussen, Apoteker
Anna Marie Dahl, Centerleder
Birgitte Overgaard Pharao, Afdelingsdirektør
Birthe Ømark, Oversætter og underviser
Dorte Dræby Ladegaard, Specialeansvarlig sygeplejerske, IT-medarbejder
Ella Porskær Grønkjær, Konsulent
Ellen Bjerre,  Hønseproducent
Else Marie Riis Madsen, Afdelingsleder
Hjørdis Reher, Psykoterapeut
Ilse Hovgaard,  Ergonomisk konsulent
Jette Olsen, Administrationschef
Karen Bredgaard Lassen, Hotelchef
Karina Wærnskjold Thiesen, By- og eventkoordinator
Kirsten L. Sørensen, Institutionsleder
Lisbeth Deleuran, Personalekonsulent
Lisbeth Geisler, Sprogkonsulent
Liselotte Djurhuus, Adjunkt
Lone Gerskov Winther, Gårdejer
Mia Agnes Jørgensen, Bankrådgiver
Nina Damsgaard , Museumsleder
Sonja Larsen, Direktør
Susanne Bach Bager, tidligere Oberst
Susanne Thastum Gaarde, produktionsdirektør
Tina Høll, Indehaver
Trine Siig, Managing director
Trine Pallesen, Tegnsprogs tolkning og undervisning
Ulla Holm, Direktionssekretær